Search API - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: - Any -
ps: -هر-
