Search API - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Actions
ru: Действия

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Last update
ru: Последнее обновление

en: Filters
ru: Фильтры

en: Boost
ru: Буст

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Export to CSV
ru: Экспорт в CSV-файл
