Search API - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Filters
sl: Filtri

en: - Any -
sl: - Vse -
