Search API - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
