Search API - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: Filters
ar: المرشحات

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: - Any -
ar: - اختر -
