Search API - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Actions
is: Gerðir

en: Language
is: Mál

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Last update
is: Seinasta dagføring

en: Filters
is: Filtur

en: Unpublished
is: Ikki givið út
