Search API - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Actions
he: פעולות

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Filters
he: מסננים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: - Any -
he: - הכל -
