Search API - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Filters
km: តម្រង
