Search API - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Filters
pl: Filtry

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV
