Search API - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
