Search API - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Actions
es: Acciones

en: Language
es: Idioma

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Page
es: Página

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Last update
es: Última actualización

en: Filters
es: Filtros

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Keyword
es: Clave

en: - Any -
es: - Cualquiera -
