Search API - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Language
fil: Wika

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: Last update
fil: Huling binago

en: Filters
fil: Mga salaan
