Search API - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: - Any -
jv: - Sembarang -
