Search API - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Filters
ka: ფილტრები
