Search API - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Filters
sk: Filtre

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
