Search API - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
