Search API - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: - Any -
eu: -Edozein-
