Search API - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Keyword
fi: Avainsana

en: - Any -
fi: - Kaikki -
