Search API - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો
