Search API - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը
