Search API - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Filters
kk: Фильтерлері
