Search API - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Filters
lv: Filtri

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
