Search API - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Last update
ta: கடைசி மாற்றம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்
