Search API - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Actions
tr: Eylemler

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: - Any -
tr: - Herhangi -
