Search API - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Language
mn: Дыл

en: Search
mn: Дилээри

en: Page
mn: Арын

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Filters
mn: Шүүрлер
