Search API - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Filters
ast: Filtros
