Search API - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Actions
be: Дзеянні

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Filters
be: Фільтры

en: Unpublished
be: Неапублікавана
