Search API - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Filters
fa: فیلترها

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
