Search API - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Actions
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: - Any -
mr: - काहीही -
