Search API - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Filters
nn: Filter

en: Unpublished
nn: Upublisert
