Search API - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Filters
oc: Filtres

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Keyword
oc: Mot clau

en: - Any -
oc: - Tot -
