Search API - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
