Search API - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Click here
sv: Klicka här

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: Filters
sv: Filter

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: - Any -
sv: - Alla -
