Search API - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Content type
da: Indholdstype

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Click here
da: Klik her

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: Filters
da: Filtre

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Keyword
da: Nøgleord

en: - Any -
da: - Enhver -
