Search API - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Last update
hi: आखरी बार सुधार

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: - Any -
hi: -कोईभी-
