Search API - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre
