Search API - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: Filters
ro: Filtre

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: - Any -
ro: - Oricare -
