Search API - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Filters
et: Filtrid

en: Boost
et: Kiirendamine

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV
