Search API - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Last update
fr: Dernière mise à jour

en: Filters
fr: Filtres

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: - Any -
fr: - Tout -
