Search API - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Last update
is: Síðast uppfært

en: Filters
is: Síur

en: Unpublished
is: Ekki birt
