Search API - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Actions
it: Azioni

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Page
it: Pagina

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Click here
it: Clicca qui

en: Last update
it: Ultimo aggiornamento

en: Filters
it: Filtri

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Keyword
it: Parola chiave

en: - Any -
it: - Qualsiasi -
