Search API - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Actions
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Last update
vi: Lập cập nhật cuối

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: - Any -
vi: - Tất cả -
