Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल
