Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: About
te: గురించి
