Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Field Type
tr: Alan Tipi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
