Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
