Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
