Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
