Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Domains
hu: Domének

en: Get config.zip
hu: Config.zip letöltése

en: Language Undefined Text Field
hu: Nyelvileg meghatározatlan szöveges mező

en: English Text Field
hu: Angol szöveges mező

en: The targeted content domain
hu: A célzott tartalom domén

en: Targeted content domain
hu: Célzott tartalom domén
