Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka
